Fotografia to moja pasja: moje powietrze, moje słońce, moje wytchnienie.

Aparat mam zawsze przy sobie. Kiedy biorę go do ręki zapominam o wszystkich problemach i codziennych trudach. Szkła obiektywu to moje różowe okulary choć nie zawsze fotografowane przeze mnie sceny są wesołe.

Zamieniam zwykłe chwile w bezcenne rodzinne pamiątki.

Jestem mamą trójki urwisów, które są nieustającym źródłem tematów i pomysłów moich fotografii. Dokumentuję moją rodzinę taką jaka jest na co dzień. Stawiam na naturalność i spontaniczność. Prawdziwe miny, grymasy a czasem nawet łzy. Nie przebieram dzieci do zdjęć ani nie sprzątam mieszkania zanim chwycę za aparat, choć przyznaję, zdarzyło mi się kilka razy zepchnąć bałagan poza kadr. Efekty możesz obejrzeć w ramach publikacji mojego Projektu 365.

 

Jestem Akredytowanym Fotografem Akademii Fotografii Dziecięcej, szkoły fotografii.

To tytuł, potwierdzający moje kompetencje fotograficzne, otrzymany 19 lipca 2018 roku, po ponad 2 latach intensywnej nauki fotografii na kilkunastu kursach i warsztatach.

Więcej na ten temat przeczytasz na moim blogu.

 

Mam na koncie:

 • wygrane konkursy fotograficzne:
  • I miejsce w konkursie fotograficznym "Emocje" organizowanym przez Jurajski Festiwal Fotograficzny w 2019 r.
  • wyróżnienie w konkursie "Portet Prawdziwy" w 2018 r.
 • publikacje:
  • w międzynarodowym magazynie Child Photo Competition
  • na blogu fotograficznym Kadrografia
  • liczne publikacje w mediach społecznościowych m.in. Through a Mother's Eyes Photography, Swing with your kids, The Best of One Nite Shot Photography! , The Just Awards i wielu innych.
  • National Geographic Your Shot 

Cenię sobie prywatność więc szanuję prywatność moich klientów.

Na tej stronie publikuję wybrane prywatne zdjęcia, które pozwolą Ci ocenić czy moje postrzeganie świata jest bliskie Twojej estetyce. Publikuję też skromną część sesji jakie wykonałam na zamówienie.

Dlaczego tylko skromną część?

Ponieważ szanuję wolę prywatności moich klientów i nie nalegam na publikacje zdjęć w sieci.

Kadry, które tworzę są bardzo szczere, spontaniczne, pełne emocji i detali, które pozostawiam jako pamiątka wyłącznie dla oczu moich klientów.