Jestem akredytowanym fotografem Akademii Fotografii Dziecięcej!

with Brak komentarzy

Ach, co to był za dzień pełen wrażeń!

19 lipca 2018, leżąc pod KTG na oddziale położniczym, doszła do mnie wiadomość, że otrzymałam upragniony tytuł Akredytowanego Fotografa Dziecięcego, szkoły fotografii, w której uczę się od 2017 r.

Radość nie z tej ziemi i wielka duma mnie rozpierała! Bardzo ciężko pracowałam na ten tytuł, szkoląc się intensywnie w każdej wolnej chwili, robiąc nieustannie zdjęcia, szlifując obróbkę fotograficzną i zamęczając wszystkich w koło rozmowami o fotografii i sprzęcie foto 😉

Akademia ogłosiła:

"Nadszedł moment, na który czekaliśmy cierpliwie i oto dziś z ogromną radością i dumą witamy w gronie Akredytowanych Fotografów Dziecięcych Olę, fotografa o niebywałym reporterskim oku, które potrafi dostrzec niezwykłość codzienności. Jej kadry o mocnym, zdecydowanym przekazie kipią od emocji ukazując różnorodne momenty życia. Ponadto są one podkreślone perspektywą, światłem oraz obróbką tonalną w zrównoważony sposób. Zdjęcia tworzone przez Olę stanowią piękne przykłady tego dokąd może zaprowadzić talent połączony z determinacją oraz pracą. Gratulujemy efektów, które tak naprawdę były nieuniknione polecając Olę jako fotografa osobom, które oczekują kadrów dynamicznych, zaskakujących, prawdziwych. Pozdrowienia od Akademii."

Więcej na blogu Akademii.

Dzień później znów emocje!

20 lipca z samego rana, spotkały mnie kolejne emocje związane z narodzinami mojego synka! Oczywiście aparat miałam spakowany do torby zawierającej wyprawkę. Jeśli jesteście ciekawi co było dalej, zapraszam do kolejnego wpisu.

Zostaw komentarz